Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 21. listopadu 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

„Řemeslníci“ obrali seniora na Jesenicku o téměř osmdesát tisíc korun

21.11.2019 - „Řemeslníci“ obrali seniora na Jesenicku o téměř...

Počasí

21.11.2019 - Čtvrtek

Teplota: 10 / 7 - obcasny-Déšť

22.11.2019 - Pátek

Teplota: 10 / 8 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Řidiči alkoholici vyrazili hlavně na Olomoucku

02. února 2014 - 12:18

Zpět na seznam článků

Policie je dopadla a zakázala další jízdu

Řidiči alkoholici vyrazili hlavně na Olomoucku

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Od sobotního rána 1.února bylo za volantem pod vlivem alkoholu přistiženo hned několik řidičů

Prvním z nich je šestačtyřicetiletý řidič vozidla Škoda Felicia, kterého policisté kontrolovali v sobotu v noci, kolem tři čtvrtě na jednu na ulici Pasteurově v Olomouci. „Provedenou dechovou zkouškou mu naměřili 2,24 promile alkoholu v dechu a opakovanou pak 2,21 promile,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Irena Urbánková.

Dalším je devětatřicetiletý řidič vozidla Hyundai Galloper, kterého policisté kontrolovali v sobotu, kolem půl druhé ráno na ulici Velkomoravské v Olomouci.„Naměřili mu 1,99 promile alkoholu v dechu a následnou dechovou zkouškou 1, 82 promile alkoholu v dechu,“ informovala tisková mluvčí. Krátce před dvanáctou hodinou v sobotu kontrolovali policisté na ulici Sladkovského v Olomouci osmačtyřicetiletého řidiče vozidla Škoda Felicia. I u něho byla dechová zkouška, podle informací policie, pozitivní a naměřili mu 1,25 promile alkoholu v dechu, opakovanou dechovou zkouškou pak 1,34 promile alkoholu.

V neděli 2.února, kolem půl druhé, kontrolovali na ulici  Poupětově v Olomouci třiačtyřicetiletého řidiče osobního vozidla. „Policisté u něho provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní a naměřili mu 1,55 promile alkoholu v dechu, následnou dechovou zkouškou pak 1,77 promile alkoholu,“ doplnila Irena Urbánková.

Řidičům policisté zadrželi řidičské průkazy a zakázali další jízdu. Nyní jsou všichni podezřelí ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který ji, v případě prokázání viny a odsouzení, hrozí až roční pobyt za mřížemi, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

 

Autor: red.,pis

Fotogalerie

ilustrační snímek            zdroj foto:archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.