Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 24. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Farmářské trhy v Zábřeze

23.07.2019 - Farmářské trhy v Zábřeze - Nakoupit si můžete 15....

Počasí

24.07.2019 - Středa

Teplota: 29 / 15 - SkoroJasno

25.07.2019 - Čtvrtek

Teplota: 31 / 14 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperská městská policie informuje

28. listopadu 2016 - 23:15

Zpět na seznam článků

Tiskový servis za období od 21. do 27. listopadu

Šumperská městská policie informuje

Šumperk zdroj foto: archiv

Dne 21. listopadu bylo oznámeno, že v baru Markéta na Jesenické ul. měla být odcizena hotovost jednomu z hostů. Na místo byla proto přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 22. listopadu zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Havlíčkově dva muže podezřelé z poškození vozidel zaparkovaných na ul. Langrově. Oba podezřelí muži byli předáni na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 22. listopadu řešila hlídka MP Šumperk ve škole na ul. Hanácké ženu, která slovně napadala pedagogický personál. Zúčastnění byli poučeni, že se jedná o návrhový přestupek, který musí poškození do tří měsíců oznámit správnímu orgánu.

Dne 24. listopadu oznámil muž, že jeho manželka upadla v bytě na zem a požádal nás o pomoc. Hlídka MP Šumperk na místě zjistila, že tato žena utrpěla při pádu zranění, přivolal proto na místo ZZS. Zraněná žena byla převezena do nemocnice na ošetření.

Dne 26. listopadu zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu, kde probíhalo hokejové utkání.

Dne 27. listopadu oznámil muž, že mu v restauraci Postilion bylo vyhrožováno fyzickým napadením. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, věc byla projednána s oběma stranami sporu, protože nebylo možno věc vyřešit na místě, byla událost předána správnímu orgánu.

Byla řešena jedna krádež v obchodě. Byli odchyceni tři psi; dva z nich  byli předáni majitelům a jeden byl převezen do útulku.

Autor: Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Fotogalerie

Šumperk                    zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.