Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 26. února 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou

25.02.2020 - Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou - Upozorňuje...

Počasí

26.02.2020 - Středa

Teplota: 6 / 2 - prehanky-Sníh

27.02.2020 - Čtvrtek

Teplota: 4 / 1 - prehanky-Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperské setkání sportovců – hasičů 2012

21. listopadu 2012 - 20:35

Zpět na seznam článků

Jaký byl rok 2012? Hasiči zhodnotili sportovní úspěchy.

Šumperské setkání sportovců – hasičů 2012

plk.Ing. Martin Žaitlík,foto:šumpersko.net

V pátek 16. listopadu se uskutečnilo v sále HZS Olomouckého kraje - stanice Šumperk - závěrečné vyhodnocení dosažených výsledků jak profesionálních hasičů, tak i jejich kolegů dobrovolných hasičů dislokovaných v okrese Šumperk. Celá akce se se uskutečnila pod patronaci HZS Olomouckého kraje, Sboru dobrovolných hasičů a občanského sdružení Bezpečný Šumperk.

Sportujícím hasičům přišla poděkovat i řada uznávaných autorit z řad profesionálních i dobrovolných hasičů - Martin Žaitlík, Karel Ondruch, Josef Ošťádal, Karel Ondruch st., Dagmar Bártková, Tomáš Kobza a Karel Paciorek.

zahájení,foto:šumpersko.net

Po úvodním slovu Martina Žaitlíka a Josefa Ošťádala nastala zasloužená chvíle pro prezentaci výsledků jednotlivých SDH a HZS. Okres Šumperk má tu prioritu, že jich není málo.  

Například Lucie Strouhalová z SDH Bludov se stala Mistryní ČR v běhu na 60 metrů s překážkami. Tomáš Vlček se stal Mistrem ČR v běhu na 100 metrů v kategorii dorostu.

Z HZS Olomouckého kraje - OÚ Šumperk se umístil mezi předními sportovci - hasiči, Vladimír Vysocký. Obsadil na MS v cyklistice profesionálních hasičů 4. místo. Jeho kolega Jaromír Barcuch se stal Mistrem Evropy v TFA profesionálních hasičů kategorie nad 55 let.

Výčet dalších úspěchů sportovců – hasičů najdete v příloze.

získané ocenění,foto:šumpersko.net

Hasiči dosáhli velmi dobrých sportovních výsledků nejen na okresní, krajské, republikové úrovni, ale také na kolbišti Evropy a světa.

Svými výsledky reprezentovali nejen své sdružení či jednotku, ale především se také hovořilo o jejich obci a okrese Šumperk a to je ta správná reklama. Sportovní úspěchy se nedostavily samy od sebe. Najdete za nimi neutuchající píli a nekonečné hodiny tréninku.

Redakce šumpersko.net přeje všem hasičům do dalšího sportovního zápolení mnoho sportovních i osobních úspěchů v roce 2013.

fotogalerie

interaktivní představení dosažených výsledků,foto:šumpersko.net

Autor: sol., foto:sumpersko.net

Fotogalerie

plk.Ing. Martin Žaitlík,foto:šumpersko.net

Soubory ke stažení

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.