Pondělí 24. června 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

 Pacientům II. interní kliniky FN Olomouc pomáhá nová metoda

24.06.2019 - Pacientům II. interní kliniky FN Olomouc pomáhá nová...

Počasí

24.06.2019 - Pondělí

Teplota: 27 / 14 - Oblačno

25.06.2019 - Úterý

Teplota: 30 / 17 - Jasno

Třebíčská Slávia zkusí získat v Šumperku body

15. února 2013 - 11:56

Zpět na seznam článků

Sobotní hokejový zápas Salith Šumperk vs SK HS Třebíč

Třebíčská Slávia zkusí získat v Šumperku body

archivní snímek sumpersko.net

Draci mají před sebou skupinu „O baráž“ a přídavek deseti zápasů, tedy takového počtu, o kterém se dost možná bude moci zdát i oběma poraženým semifinalistům play-off první ligy. Svěřenci Radka Kučery vstoupí do nadstavby z jedenáctého místa, ještě je však čekají dva ostré zápasy – doma přivítají čtvrtou Třebíč, na závěr základní části zamíří na led třetího Ústí nad Labem. A jak jinak zakončit dlouhodobou část než ziskem skalpu dvou vysoce postavených účastníků play-off?

pozvánka

Šumperští Draci čtyřikrát v řadě bodovali, leč ani tyto bodové zisky nedokázaly držet při životě naděje na postup do play-off. Na Třebíč tak vyrukují Draci již s jistotou, že ani tentokrát do vyřazovacích bojů 1. ligy nenakouknou a historická premiéra se tak minimálně o rok odkládá. Co se neodkládá, to je posun Vratislava Vajnera na post brankářské jedničky v dresu Draků. Tomáš Štůrala, který v minulosti chytal také za Třebíč, byl stažen mateřským Zlínem, aby kryl během zranění Horčičky záda Jakubu Sedláčkovi.

Oba týmy se utkají v letošní sezóně počtvrté. Draci budou postrádat kromě Štůralových služeb i Aleše Staňka, který je dlouhodobě zraněn. Otázkou zůstává, zda dostane opět šanci i mládí, v Jihlavě si premiéru mezi seniory odbyl odchovanec Draků Tomáš Langr, který v posledních sezónách vyniká mezi hráči ročníku 1994.

Třebíčské Slávii jde o dost, na čtvrtém místě, které zajišťuje výhodu domácího prostředí pro čtvrtfinále, má náskok čtyř bodů na Kadaň. Výhrou v Šumperku by tak Horáci mohli pojistit tuto pozici za suverénním triem Boleslav, Olomouc a Ústí, které má Třebíč v nedohlednu.

Souboj Draků s Třebíčí začne na šumperském zimním stadionu v sobotu 16. února od 17.00 hodin. Připraven je TV přenos společnosti LIFETV, ale také tradiční online textový přenos na serveru onlajny.com.

Autor: red.,J.Svoboda

Fotogalerie

archivní snímek  sumpersko.net

Další články z rubriky

HOKEJ: Tři skupiny a čtyřicet zápasů

HOKEJ: Tři skupiny a čtyřicet zápasů

Rozdělení skupin 2. ligy 2019/20

GK Šumperk na červnových závodech

GK Šumperk na červnových závodech

Report z MČR, závodů v Pardubicích a Frýdlantu nad Ostravicí

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.