Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 15. dubna 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nová aplikace sdílí informace o zřizovaných organizacích

15.04.2024 - Nová aplikace sdílí informace o zřizovaných...

Počasí

15.04.2024 - Pondělí

Teplota: 15 / 11 - obcasny-Déšť

16.04.2024 - Úterý

Teplota: 12 / 7 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežské představení s Janem Třískou se odkládá

24. března 2015 - 13:22

Zpět na seznam článků

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti

Zábřežské představení s Janem Třískou se odkládá

Jan Tříska zdroj foto: Zábřezská kulturní

Hned dvě vyprodaná divadelní představení hlásí kulturní dům v Zábřehu. To dubnové s termínem 7. dubna, Hrdý Budžes v hlavní roli s Barborou Hrzánovou, je vyprodáno již delší dobu, květnová one woman show Simony Stašové byla vyprodána během tří březnových týdnů.

Hrdý Budžes zdroj foto: Zábřežská kulturní

Na dvě skvělé komedie s bravurními hereckými výkony mělo původně v červnu navázat exkluzivní představení Shylock v hlavní roli s hereckou legendou Janem Třískou. Hra namířená proti antisemitismu a terorismu, která ale nabyla ještě větší aktuálnosti především v souvislosti s nedávnými brutálními útoky v Paříži a v Tunisu, je uváděna s úspěchem u diváků i u odborné veřejnosti v západní Evropě i v zámoří.

Česká premiéra byla plánována na 14. května v pražském Divadle Na Jezerce. „Z důvodu nedávné autonehody pana Třísky, který žije v Los Angeles, budeme představení Shylock realizovat v náhradním termínu ještě v tomto roce. Tato nepříjemná událost nás zaskočila, vše ale nasvědčuje tomu, že Jan Tříska do Zábřehu letos přijede,“ uvedl produkční Vratislav Jarmar s tím, že vstupenky zakoupené na toto představení zůstávají v platnosti.

Z důvodu odložení představení Shylock Zábřežská kulturní zahájí 30. března prodej vstupenek na další divadelní lahůdku – kriminální drama Deštivé dny, v němž excelují Richard Krajčo a David Švehlík.

Deštivé dny zdroj foto: Zábřežská kulturní

To se v kulturním domě odehraje o státním svátku 28. září. Pořadatelé upozorňují, že představení je součástí divadelního předplatného na rok 2015.

Autor: red., z. k.

Fotogalerie

Jan Tříska                  zdroj foto: Zábřezská kulturní

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.