Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 03. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pátrání po utonulém vodákovi na Šumpersku

03.07.2020 - Pátrání po utonulém vodákovi na Šumpersku - Stále...

Počasí

03.07.2020 - Pátek

Teplota: 22 / 16 - obcasny-Déšť

04.07.2020 - Sobota

Teplota: 24 / 11 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Den zdraví v Šumperku

17. října 2019 - 07:41

Zpět na seznam článků

Festival se zaměří na minimalismus

Den zdraví v Šumperku

Den zdraví 2018 zdroj foto: web Den zdraví

Šestý ročník festivalu Den zdraví – Vědomý život si pro letošní rok vybral téma Minimalismu...aneb v jednoduchosti je krása. Přesvědčit se o tom můžete v sobotu 26. října v Domě kultury Šumperk.

Je důležité přemýšlet v souvislostech a všichni vidíme, že svět kolem nás je zahlcen věcmi, odpady, slovy a spoustou dalších zbytečností. Pojďme prozkoumat, kde všude můžeme život zjednodušovat a společně hledejme, jestli můžeme my osobně světu prospět.

Pozvání na festival přijali osobnosti a profesionálové ve svém oboru - jako Petr Pavlíček, heal kouč, specialista na půsty, který bude povídat o zdravé výživě bez počítání kalorií. Marcela Sobotová - žena, která miminalismem žije a cítí ho jako své životní poslání. Z Olomouce přijede nadšený cestovatel Tomáš Zdražil, jenž je živým důkazem, že ke spokojenosti na cestách toho potřeba moc není. Petr Jan Křen, psycholog a kouč, který vede mužské kruhy, nás provede tématem vědomého vztahu.

Součástí programu je i panelová diskuse místních osobností - Oliver Pape, Ondřej Lakomý a Petr Kotvan na téma Minimalismu v jejich osobním životě. Vedle hlavního programu přednášek mají návštěvníci možnost zážitkových workshopů. Bude tu prostor pro meditaci, jógu smíchu, zpěv, tanec či muzikorelaxaci.

Celý festival nám uzavře a ozdobí minimalistky v hudbě. Multižánrová vokální kapela Yellow Sisters, která ke koncertu potřebuje jen mikrofony a publikum. Samozřejmě nesmí chybět dobré občerstvení - káva, zákusky, zdravý oběd či salát.

Autor: red., M. Horáková - dk, zdroj foto: DK

Fotogalerie

Den zdraví 2018                 zdroj foto: web Den zdraví

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.