Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 25. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Roztančené kotlíky v Šumperku

24.07.2021 - Roztančené kotlíky v Šumperku - Okoření folklorní...

Počasí

25.07.2021 - Neděle

Teplota: 27 / 19 - Oblačno

26.07.2021 - Pondělí

Teplota: 25 / 19 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Dietos zve nováčky do svých řad

01. září 2016 - 07:49

Zpět na seznam článků

Americký fotbal v Šumperku – nábor a tréninky

Dietos zve nováčky do svých řad

nábro Dietos zdroj: M. Kolařík

Začal školní rok, což je v týmech amerického fotbalu povětšinou spojeno se začínajícími náborovými akcemi a tréninky. Ani náš klub není výjimkou. V sobotu 3. září se v 10.00hodin uskuteční první náborový trénink na Tyršově stadionu v Šumperku.

Každá další sobota by pak měla být opět vyplněna náborovým tréninkem, ale určitě je dobré sledovat, jak naše webové stránky, tak facebookový profil, kde budeme postupně uveřejňovat datum a čas jednotlivých náborových tréninků. ,,Jménem klubu Dietos  mohu všechny zájemce vřele pozvat na nadcházející náborové tréninky. Pod odborným vedením se není čeho obávat, stačí jen shodit případný ostych a na všechny se těšíme. Pro klub naší velikosti je početná členská základna stavebním prvkem. Na místě jsme také ochotni všem zodpovědět případné dotazy, poradit -  prostě vytvořit jim maximální servis, protože nováčci jsou naše budoucnost,‘‘ doplňuje mluvčí klubu Milan Kolařík.

Budeme se na Vás těšit, a pokud aspoň trošku máš zájem o tento sport, tak neváhej a přijď si jej vyzkoušet a přidat se k nám! 1-2-3 DIETOOOS!!Pro další informace či případné dotazy lze využít emailový kontakt na klub: dietos@seznam.cz

Autor: red., M. Kolařík

Fotogalerie

nábro Dietos                  zdroj: M. Kolařík

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.