Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 31. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou

30.07.2021 - Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou -...

Počasí

31.07.2021 - Sobota

Teplota: 25 / 16 - Bouřky

01.08.2021 - Neděle

Teplota: 19 / 14 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

PLAVÁNÍ: Veronika Minářová přivezla z poháru ČR dva bronzy

20. prosince 2015 - 04:44

Zpět na seznam článků

Šumperští plavci se kvalifikovali na vrcholové soutěže

PLAVÁNÍ: Veronika Minářová přivezla z poháru ČR dva bronzy

ilustrační snímek zdroj foto: oddíl plavání

Celkem jedenáct šumperských plavců se svými výkony kvalifikovalo na vrcholné zimní republikové soutěže. Na mistrovství ČR čtrnáctiletých plavců v Prostějově si Leona Lysáková vyplavala dvě pěkná šestá místa.

V Jihlavě, kde bojovali o rok mladší plavci, se na prsařských tratích prosadil Karel Vlk, obzvláště výborný byl na dvoustovce, kde dohmátl pátý, jeden a půl vteřiny o medaile.

Třináctiletí se utkali v Trutnově, šumperské barvy zde hájil Marek Halama, jeho nejlepším umístěním bylo patnácté místo na 200 metrů motýl.

Zimní pohár ČR jedenáctiletých hostilo Brno. O nejlepší výsledek zimní sezony pro šumperský plavecký oddíl se postarala Veronika Minářová dvěma bronzy na 200 a 800 metrů volný způsob, na čtyřstovce byla čtvrtá. Lukáš Horák byl nejlépe desátý, Sára Vicencová dvakrát dvanáctá, Radim Harapát patnáctý. Výsledky z Brna ZDE

Do Třebíče zamířila výprava tří desetiletých plavkyň, Alex Bín, který na podzim vozil pravidelně ze závodů medaile, z důvodu nemoci na Vysočinu neodcestoval. Jana Vylíčilová dvakrát vyplavala první desítku, Katka Klemešová vyplavala deváté místo, Marcela Hloušková byla nejlépe šestnáctá. Výsledky z Třebíče ZDE

Svěřenci trenérů Jiřího Švába, Terezy Nétkové, Lucie Šímové, Simony Vlkové, Radky Baslarové děkují svým fanouškům za přízeň. „Plavecký oddíl TJ Šumperk děkuje všem sponzorům za podporu v roce v letošním roce,“ uvedl za oddíl Radek Lysák.

Autor: red., R. Lysák

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: oddíl plavání

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.