Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 02. června 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Palacký má narozeniny

02.06.2023 - Palacký má narozeniny - Oslava se koná v science centru...

Počasí

02.06.2023 - Pátek

Teplota: 21 / 11 - SkoroJasno

03.06.2023 - Sobota

Teplota: 19 / 6 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Vtipné scénky i love story slibuje komedie Na ostro

07. února 2022 - 15:28

Zpět na seznam článků

Pozvánka do Bludova

Vtipné scénky i love story slibuje komedie Na ostro

Na ostro zdroj foto: B. Haušková

Odreagováním a smíchem bude nabité představení kanadského dramatika Norma Fostera. Originální komedie baví diváky po celém světě už řadu let.

V Bludově ji představí v pátek 25. února v 19 hodin známí herci jako Leoš Noha, Slávek Boura nebo Kateřina Kornová.

Představení přináší nejen mnoho vtipných scén, ale i nečekaný příběh lásky a překvapivý happy-end. Vkusně a nevulgárně zpracované „lechtivé“ téma uvádí Agentura Snů v české premiéře. „Manželé Rollie a Dafné se shodou okolností dostanou do tíživé životní situace. Za každou cenu potřebují peníze, stejně jako jejich rodinný přítel – kameraman Alex. Jak se ale od pomyslného dna odrazit? Při náhodném setkání s neúspěšnou leč krásnou herečkou se zrodí nápad: natočit film pro dospělé,“ prozrazuje zápletku Jaroslav Sypal, herec, kterého diváci znají například z komedie Byl jednou jeden polda.

Silné obsazení doplňují herci Roman Štolpa (jedna z hlavních rolí v seriálu Velmi křehké vztahy), Eva Hráská (Ordinace v růžové zahradě) a Petr Vojnar (Vyprávěj). Představení režijně připravil Robert Belan, autor slavné dramatizace Rychlých šípů.

Vstupenku s rezervací místa si lze zakoupit v kanceláři KD. Cena v předprodeji činí 300 korun. Na místě v den představení bude stát 350 korun. Vstup na akci je podmíněn dodržením aktuálních epidemiologických nařízení, která budou platná v době představení.

Autor: red., B. Haušková, zdroj foto: B. Haušková

Fotogalerie

Na ostro            zdroj foto: B. Haušková

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.