Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 14. listopadu 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zloděj se vloupal do areálu ve Vikýřovicích

13.11.2019 - Zloděj se vloupal do areálu ve Vikýřovicích - Odnesl si...

Počasí

14.11.2019 - Čtvrtek

Teplota: 7 / 2 - Oblačno

15.11.2019 - Pátek

Teplota: 12 / 5 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežská oslava svátku dětí nabídne pestrý program

25. května 2016 - 06:47

Zpět na seznam článků

Vyvrcholí zvýhodněným vstupným na příběh Belly a Sebastiána

V pátek 3. června se budou moci malé i starší děti v Zábřehu pustit do soupeření O šupinu z vodníkova šosu. Tak je nazvána akce, kterou k letošnímu Mezinárodnímu dni dětí připravila Zábřežská kulturní ve spolupráci s domem dětí a mládeže Krasohled a mladými hasiči.

Na dětské návštěvníky bude v prostoru před kulturním domem čekat řada atrakcí a aktivit v podobě trampolíny, skákacích hradů, paintballu nebo hasičského stanoviště. Děti se mohou těšit i na desítku dalších stanovišť, na nichž si ověří nejen svoje pohybové nadání, ale i šikovnost svých rukou, paměť a bystré uvažování. Na vybraných stanovištích získají části skládanky, která jim nakonec prozradí, kde mají hledat vodníkovu tůni. Její nalezení bude spojeno s hezkou odměnou," dodává Zdeněk David ze Zábřežské kulturní. Odpoledne vyvrcholí od 16.30 dětskou zábavnou show s Luckou a v 17 hodin závody na přinesených odrážedlech a koloběžkách.

ilustrační snímek zdroj foto: z.k.

Novinkou letošního dne dětí bude akce s názvem S knihou po Evropě pořádaná infocentrem u příležitosti Mezinárodního týdne čtení. Ta bude zahrnovat soutěže, kvízy a tvůrčí dílny určené pro malé i starší děti. „I zde je odměna pro každého účastníka zaručena,“ zvou na soutěžení před kulturákem pořadatelé.

Oslava svátku dětí odstartuje ve dvě hodiny odpoledne a bude probíhat až do šesté hodiny večerní. Dárek pro děti připravilo i zábřežské kino Retro. To nabídne od půl šesté za zvýhodněné vstupné 49 korun filmový příběh Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje, který vstoupil do kin na jaře letošního roku. 

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Fotek: 75
Přidáno: 31.10.2019

Benefiční koncert pro Pontis

Benefiční koncert pro Pontis

Fotek: 55
Přidáno: 28.10.2019

DŽEMFEST 2019 - III.

DŽEMFEST 2019 - III.

Fotek: 56
Přidáno: 21.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.