Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 22. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře

22.07.2019 - VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře -...

Počasí

22.07.2019 - Pondělí

Teplota: 27 / 14 - Zataženo

23.07.2019 - Úterý

Teplota: 28 / 18 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežská oslava svátku dětí nabídne pestrý program

25. května 2016 - 06:47

Zpět na seznam článků

Vyvrcholí zvýhodněným vstupným na příběh Belly a Sebastiána

V pátek 3. června se budou moci malé i starší děti v Zábřehu pustit do soupeření O šupinu z vodníkova šosu. Tak je nazvána akce, kterou k letošnímu Mezinárodnímu dni dětí připravila Zábřežská kulturní ve spolupráci s domem dětí a mládeže Krasohled a mladými hasiči.

Na dětské návštěvníky bude v prostoru před kulturním domem čekat řada atrakcí a aktivit v podobě trampolíny, skákacích hradů, paintballu nebo hasičského stanoviště. Děti se mohou těšit i na desítku dalších stanovišť, na nichž si ověří nejen svoje pohybové nadání, ale i šikovnost svých rukou, paměť a bystré uvažování. Na vybraných stanovištích získají části skládanky, která jim nakonec prozradí, kde mají hledat vodníkovu tůni. Její nalezení bude spojeno s hezkou odměnou," dodává Zdeněk David ze Zábřežské kulturní. Odpoledne vyvrcholí od 16.30 dětskou zábavnou show s Luckou a v 17 hodin závody na přinesených odrážedlech a koloběžkách.

ilustrační snímek zdroj foto: z.k.

Novinkou letošního dne dětí bude akce s názvem S knihou po Evropě pořádaná infocentrem u příležitosti Mezinárodního týdne čtení. Ta bude zahrnovat soutěže, kvízy a tvůrčí dílny určené pro malé i starší děti. „I zde je odměna pro každého účastníka zaručena,“ zvou na soutěžení před kulturákem pořadatelé.

Oslava svátku dětí odstartuje ve dvě hodiny odpoledne a bude probíhat až do šesté hodiny večerní. Dárek pro děti připravilo i zábřežské kino Retro. To nabídne od půl šesté za zvýhodněné vstupné 49 korun filmový příběh Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje, který vstoupil do kin na jaře letošního roku. 

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.