fitnesskotelna
fitnesskotelna
fitnesskotelna
Čtvrtek 25. července 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Dny lidové architektury

25.07.2024 - Dny lidové architektury - Hanácká obec Cholina oživila...

Počasí

25.07.2024 - Čtvrtek

Teplota: 23 / 14 - PoloJasno

26.07.2024 - Pátek

Teplota: 25 / 11 - Zataženo

240 650 fitness kotelna

HOKEJ: Vstupné pro sezónu 2024-25

05. července 2024 - 09:04

Zpět na seznam článků

Šumperský hokejový klub informuje

HOKEJ: Vstupné pro sezónu 2024-25

ilustrační snímek zdroj: archiv DŠ

Přípravná utkání za 50 korun, mistrovské zápasy za 120 korun a permanentní vstupenky za 1800korun. Takto vypadají ceny vstupného pro sezónu 2024/2025.

PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ - jednorázové vstupné: 50 korun

Jednorázové vstupenky na přípravná utkání lze zakoupit nejdříve hodinu před začátkem utkání, a to na pokladně č. 1 (u parkoviště před hotelem Sport). Majitel vstupenky dává svým zakoupením souhlas s dodržováním návštěvního řádu Škoda arény. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku. Vstupenka platí na utkání označené na vstupence, nelze ji použít pro vstup na jiná utkání.

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ - jednorázové vstupné: 120 korun (děti do 130 cm zdarma; ZTP-P zdarma)

Jednorázové vstupenky na soutěžní utkání lze zakoupit přímo ve Škoda aréně, nejdříve hodinu před začátkem mistrovského utkání, a to na pokladně č. 1 (u parkoviště před hotelem Sport). Majitel vstupenky dává svým zakoupením souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku.

PERMANENTNÍ VSTUPENKA - Permanentka platí na všechna domácí utkání II. ligy skupiny Východ v sezóně 2024/2025. Cena permanentní vstupenky: 1800 korun

Prodej permanentních vstupenek bude probíhat pouze na pokladně č.1, a to v době přípravných a mistrovských utkání. V případě neodehraní plného počtu utkání z důvodů vyšší moci, či nařízení vlády resp. hokejového svazu, se finanční částka nevrací. Při koupi permanentky toto kupující bere na vědomí. V případě návštěvnického limitu osob ve Škoda aréně, budou na utkání vpuštěni nejdříve členové fanklubu DraFans, následně držitelé permanentek, VIPek a potom ostatní, a to do vyčerpání kapacity povolené kvóty návštěvníků. Zakoupením vstupenky dává divák souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku či permanentku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku. Permanentní vstupenky lze zakoupit na pokladně zimního stadionu během domácích přípravných a mistrovských zápasů.

V souvislosti s předpokládaným výrazným nárůstem návštěvníků hokeje žádáme veřejnost, aby chodila na hokej s patřičným předstihem a tím nepřišla o část zápasu, popř. o úvodní ceremoniál. Závěrem klub upozorňuje všechny návštěvníky, že ve Škoda aréně byl vybudován kamerový systém se záznamem, který nepřetržitě monitoruje všechny prostory uvnitř a tím lze zpětně dohledat všechna jednání v rozporu s návštěvním řádem.

Autor: red., redakce DŠ

Fotogalerie

ilustrační snímek              zdroj: archiv DŠ

Další články z rubriky

Krajem projede cyklistický závod Czech Tour

Krajem projede cyklistický závod Czech Tour

Mezi účastníky bude i stáj Soudal-Quick-Step

Exkluzivní Fotogalerie

Den s Horskou službou III.

Den s Horskou službou III.

Fotek: 72
Přidáno: 22.07.2024

Den s Horskou službou II.

Den s Horskou službou II.

Fotek: 68
Přidáno: 22.07.2024

Den s Horskou službou I.

Den s Horskou službou I.

Fotek: 91
Přidáno: 22.07.2024

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.