Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 20. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové – lázních

19.03.2019 - Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové –...

Počasí

Jasno

20.03.2019 - Středa

Teplota: 8 / 0 - Jasno

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Sokolovo Krásno na DVD pokřtili dvakrát

30. května 2014 - 09:45

Zpět na seznam článků

Pokaždé ale vodou z nádrže Krásno

Herec a režisér Ondřej Sokol se téměř rok od natočení svého Krásna a půl roku po jeho premiéře v kinech znovu vydal k vodě. Jeho film se totiž točí kolem šumperské vodní nádrže Krásné, a tak se šel při příležitosti originálního křtu DVD společně s hercem Martinem Fingerem dobrovolně vymáchat.

První křest Krásno

Vtipná scénka pod Ondrovou taktovkou znovu potvrdila, že co se týče zábavných skečů, má Sokol nepřeberné množství nápadů.

První křest Krásno

Scénka ZDE.

Pokřtít DVD tak, že na křest vlastně ani nedojde, ale záznam této „akce“ koluje úspěšně internetem, dovede jen on.

První křest Krásno

Oficiální křest nosiče pak proběhl o den později a hlavní představitel filmu, autor scénáře a zároveň režisér jej pokřtil také netradičně - vodou z vodní nádrže u Šumperka, kde se příběh filmu odehrává a kde také v loňském roce probíhalo natáčení. 

Jako bonus pak pánové zvali novináře a fanoušky na bábovku Jany Krausové. Ta ve filmu ztvárnila jednu ze svých životních rolí macechy, pro niž „pečení byla radost“. A nebyl by to Ondřej Sokol, kdyby akci neokořenil několika vtipnými výstupy a komentáři.

Druhý křest Krásno

Nicméně i po roce od natočení snímku přiznal, že je z něj stále stejně nadšený. „I s odstupem času se mi ten film pořád moc líbí a nic bych na něm nezměnil,“ svěřil se režisér. Podobné pocity má i Martin Finger, z jehož životního příběhu scénář vycházel. „Pořád ho vnímám stejně, strašně krásně. Viděl jsem ho teď na festivalu v Polsku a byl jsem překvapený, že i Polákům se ten maloměstský příběh líbil.“

Autor: red.,G.Vágner

Fotogalerie

Související články

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.